BRANTNER GRUPPE

Skupina Brantner je zamestnávateľom pre 2500 ľudí v siedmych krajinách Európy, na meniacom sa trhu odpadového hospodárstva má svoje významné miesto od r. 1936.

Vážime si prácu našich zamestnancov, neustále kladieme dôraz na ich zdravie, bezpečnosť, rozvoj či ďalšie vzdelávanie.

Spájame inovácie s dlhodobou tradíciou.

 

ĽUDIA V SKUPINE BRANTNER

Čo ste dnes urobili pre životné prostredie vy? U nás je príležitosť každý deň.

Tešíme sa, že prostredníctvom videovizitky môžeme predstaviť vybrané pracovné pozície. Toto je UMENIE našich zamestnancov.

 

Vitajte v spoločnosti Brantner, naša práca má budúcnosť.

 

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

Bližšie informácie o voľných pozíciach v rámci Slovenska nájdete na internetových stránkach jednotlivých spoločností skupiny Brantner.

Mapa pobočiek Brantner na Slovensku, pre detail nadíďte kurzorom na mesto.

 

Mapa pobočiek Brantner Slovakia
  • BRANTNER Slovakia s.r.o.

    Tel.: +421 2 43 41 50 45
    Email: slovakia@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • BRANTNER Slovakia s.r.o. - Myjava

    Tel.: +421 34 62 12 601
    Email: myjava@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Nové Zámky s.r.o.

    Tel.: +421 35 64 26 436
    Email: brantnernz@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Kolta s.r.o.

    Mobil: +421 902 987 667
    Email: peter.karvas@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Altgas s.r.o.

    Tel.: +421 42 44 27 920
    Email: altgas@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Fatra s.r.o.

    Tel.: +421 43 42 11 333
    Email: fatra@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Lučenec s.r.o.

    Mobil: +421 902 987 656
    Email: martin.filo@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Gemer s.r.o.

    Tel.: +421 47 56 31 936
    Email: gemer@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Gemer s.r.o.

    Tel.: +421 47 56 31 936
    Email: gemer@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Poprad, s.r.o.

    Tel.: +421 52 77 67 251
    Email: poprad@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Gemer s.r.o.

    Tel.: +421 47 56 31 936
    Email: gemer@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava
  • Brantner Nova, s.r.o.

    Tel.: +421 53 41 66 211
    Email: nova@brantner.sk

    Vstúpiť
    Brantnerslovakia - Bratislava